Projektowanie


Projektowanie to coś więcej, niż tylko praca – to nasza pasja. Inwestprojekt dostarcza projekty dla nowych inwestycji, modernizacji oraz rewaloryzacji już istniejących, a także przygotowuje i koordynuje inwestycje.

Architektura


Przygotujemy projekt koncepcyjny, doradzimy w kwestii zagospodarowania i urządzenia wnętrz zarówno tych małych jak i dużych.

Więcej

Konstrukcja


Nasze zespoły wykonawcze i ekipy remontowe zajmują się pracami budowlanymi, remontowymi i wykończeniowymi. Nasi specjaliści rzetelnie i uczciwie wykonają postawione przed nimi zadania – a na wykonane usługi udzielamy gwarancji.

Więcej

Instalacje


Nasi specjaliści zaprojektowali już tysiące kilometrów instalacji – wodnych, kanalizacyjnych, centralnego ogrzewania, klimatyzacji zarówno dla budynków mieszkalnych jak i obiektów przemysłowych.

Więcej

Drogi


Projektowanie dróg nie jest nam straszne. Zajmujemy się kompleksową obsługą realizacji projektów drogowych – dróg oraz infrastruktury towarzyszącej: chodników, zjazdów, parkingów – zapewniając bezpieczeństwo.

Więcej

Kosztorysowanie


Kosztorysy i wyceny robót budowlanych są tworzone na podstawie dostarczonych projektów i przedmiarów, lub pomiarów wykonanych na placu budowy. Profesjonalna obsługa klienta i dokładny kosztorys składają się na zadowolenie klientów.

© Inwestprojekt Katowice - projekt i wykonanie RedSite